ASI-BG.COM • Виж темата - Искам да гледам...

Искам да гледам...

Игрални филми

Искам да гледам...

Мнениеот Моргана » Вто Мар 27, 2012 3:11 pm

Може да споделяте вашите предпочитания и лични наблюдения за филми, независимо дали са преведени, или не.
Ние, ако можем ще помогнем с превод.
Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Re: Искам да гледам...

Мнениеот venco75 » Сря Май 23, 2012 10:50 pm

Ще се радвам, ако някой успее да ни зарадва с превод на Anadolu Kartalları
venco75
новак
новак

Статус:

Мнениеот Моргана » Чет Май 24, 2012 4:09 pm

venco75 написа:Ще се радвам, ако някой успее да ни зарадва с превод на Anadolu Kartalları

Има го преведен, заповядай [480.gif]
Anadolu Kartalları

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот venco75 » Пет Май 25, 2012 11:07 am

Сърдечно благодаря!!!!!!!!!!!!! [11363_980.GIF]
venco75
новак
новак

Статус:

Мнениеот cotch74 » Нед Май 27, 2012 12:46 am

MOMI4ETA OGROMNO BLAGODARIA ZA TRUDA KOITO POLAGATE ! NE OTDAVNA POPADNAH VAV VASHIAT FORUM I S INTERES SLEDIA KOMENTARITE VI . OPREDELENO HARESVAM TURSKITE SERIALI I GI SLEDIA S OGROMEN INTERES. NE MOGA DA KAJA 4E SAM GLEDALA VSI4KI NO DOSTA GOLIAMA 4AST OT TIAH. SEGA ZAPO4NAH DA GLEDAM I NOVIAT 6TASTLIVI ZAEDNO I MI DOPADA MNOGO . VSI4KI SERII GI IMA KA4ENI I AKO NE E NAHALNO OT MOIA STRANA I IMATE VAZMOJNOST RAZBIRA SE BIH POMOLILA DA ZAPO4NETE PREVODA I NA TOZI SERIAL. PREDVARITELNO BLAGODARIA!!!
cotch74
новак
новак

Статус:

Мнениеот Моргана » Вто Май 29, 2012 11:08 am

cotch74 написа:MOMI4ETA OGROMNO BLAGODARIA ZA TRUDA KOITO POLAGATE ! NE OTDAVNA POPADNAH VAV VASHIAT FORUM I S INTERES SLEDIA KOMENTARITE VI . OPREDELENO HARESVAM TURSKITE SERIALI I GI SLEDIA S OGROMEN INTERES. NE MOGA DA KAJA 4E SAM GLEDALA VSI4KI NO DOSTA GOLIAMA 4AST OT TIAH. SEGA ZAPO4NAH DA GLEDAM I NOVIAT 6TASTLIVI ZAEDNO I MI DOPADA MNOGO . VSI4KI SERII GI IMA KA4ENI I AKO NE E NAHALNO OT MOIA STRANA I IMATE VAZMOJNOST RAZBIRA SE BIH POMOLILA DA ZAPO4NETE PREVODA I NA TOZI SERIAL. PREDVARITELNO BLAGODARIA!!!

Здравей хай:
ако имаш възможност ползвай кирилица, ако нямаш такава, ето линк към Кредор - http://www.kredor.com/lat2bg/
за да може постовете да са по-четими и разбираеми.
Не си първата, която има такава молба към нас, но е безсмислено да влагаме толкова труд и енергия за филм, който се дава по телевизията, той е стар, филма е излъчен и ще бъден показан целия, както и Отчаяните съпруги.
Може лятото да преведем някой филм, и да си пазим силите за новия сезон, защото със сигурност ще има нещо ново, което да си заслужава да се преведе и види.
[236.gif]
Ще се радвам на коментарите ти в щастливи заедно, сега като свърши Фатмагюл ще прегледам какво се случва напред и ще пускам подсказки [277.gif]

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот cotch74 » Вто Май 29, 2012 9:21 pm

Благодаря ви много за отговора, ще се радвам и на подсказките !
cotch74
новак
новак

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Юни 04, 2012 10:40 am

Моргана написа:
Ще се радвам на коментарите ти в щастливи заедно, сега като свърши Фатмагюл ще прегледам какво се случва напред и ще пускам подсказки [277.gif] [/color]

Може да си спестиш труда, Морганче обичам те: В темата за Щастливи заедно Дидикриси ни разказа всичко и вече знаем какво ще стане срам: Така че Коч74 просто трябва да надникне там и ще види. А ако иска да пита нещо - Дидикриси се отзовава бързо с инфо. танц3:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот titikova » Вто Юни 05, 2012 9:58 am

Здравейте момичета.
Много искам да гледам Чучулигата ,има го във вбокса ,но е личен и не ме пуска ,знаете ли друг саит където мога да го гледам.
предварително благодаря
titikova
новак
новак

Статус:

zdraveite,mnogo bix iskala da gledam''' obiknax edno dete''.

Мнениеот dona » Нед Юли 01, 2012 8:38 pm

kukuryak написа:
Моргана написа:
Ще се радвам на коментарите ти в щастливи заедно, сега като свърши Фатмагюл ще прегледам какво се случва напред и ще пускам подсказки [277.gif] [/color]

Може да си спестиш труда, Морганче обичам те: В темата за Щастливи заедно Дидикриси ни разказа всичко и вече знаем какво ще стане срам: Така че Коч74 просто трябва да надникне там и ще види. А ако иска да пита нещо - Дидикриси се отзовава бързо с инфо. танц3:

пари1:
dona
новак
новак

Статус:

Мнениеот alexandra_l » Нед Юли 01, 2012 10:56 pm

Обикнах едно дете може да се сваля от ТУК
Аватар
alexandra_l
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dan4e7o » Чет Юли 12, 2012 8:12 pm

Здравейте,бих искала да попитам, дали някои знае къде мога да гледам филма ,,Нарекох те Фериха'' със субтитри търся го,но не мога да намеря нищо има го в един саит но само до 9 серия моля ви някои да ми помогне. Благодаря предварително [difus_19.gif]
dan4e7o
новак
новак

Статус:

Мнениеот Моргана » Чет Юли 12, 2012 9:32 pm

dan4e7o написа:Здравейте,бих искала да попитам, дали някои знае къде мога да гледам филма ,,Нарекох те Фериха'' със субтитри търся го,но не мога да намеря нищо има го в един саит но само до 9 серия моля ви някои да ми помогне. Благодаря предварително [difus_19.gif]

Здравей, Фериха се превежда и редят субтитри в момента.
За съжаление, имаше превод само във вибокса и бтв се погрижиха да го изтрият, та сега се прави наново един вид.
Не мога да се ангажирам със срокове, аз не участвам вече в направата на сериите, не знам дали първи сезон няма да го качват озвучен, понеже е безсмислено да се правят субтитри на филм, който върви по телевизията, а вече когато от бтв го спрат, тогава момичетата да продължат с превод.
Не знам точно и аз срамежливо:

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот dan4e7o » Пет Юли 13, 2012 3:10 pm

Благодаря много за отговора но може ли да ви попитам по коя телевизия излъчват сериала защото аз знам че само voyo.bg го правят
dan4e7o
новак
новак

Статус:

Мнениеот Моргана » Пет Юли 13, 2012 8:10 pm

dan4e7o написа:Благодаря много за отговора но може ли да ви попитам по коя телевизия излъчват сериала защото аз знам че само voyo.bg го правят

Да, там го излъчват. Сайта е на бтв, затова казах телевизия срамежливо:

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот dan4e7o » Пет Юли 13, 2012 8:54 pm

Извинявам се пак искам да ви попитам нещо понеже казах те че за филма Нарекох те Фериха се превежда и редят субтитри в момента. Казахте че не знаете точен срок но нали и вие сте се занимавали преди горе долу колко време отнема това нещо че в това тъпо voyo излиза само по една серия на 24 часа и нямам търпение да чакам по 1 ден за една серия и то на половина на турската. И ако знаете някъде дали има преведени други сери моля да ми помогнете
dan4e7o
новак
новак

Статус:

Мнениеот alexandra_l » Нед Юли 15, 2012 11:33 am

dan4e7o написа:Извинявам се пак искам да ви попитам нещо понеже казах те че за филма Нарекох те Фериха се превежда и редят субтитри в момента. Казахте че не знаете точен срок но нали и вие сте се занимавали преди горе долу колко време отнема това нещо че в това тъпо voyo излиза само по една серия на 24 часа и нямам търпение да чакам по 1 ден за една серия и то на половина на турската. И ако знаете някъде дали има преведени други сери моля да ми помогнете

Здравейте, превода на Фериха се спря, защото започна с БГ аудио по Войо. Няма никакъв смисъл да се прави превод и да се редят субтитри на нещо, което го излъчват с бг аудио. Разбирам, че нямате търпение, но разберете ни и нас, че е пълна глупост да се хвърля толкова труд на вятъра. Имате такива желания, защото не знаете как се превежда и прави една серия. Пробвайте някой път и тогава пак имайте тези безумни желания. Приятен ден!
Аватар
alexandra_l
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот darina » Вто Юли 24, 2012 8:50 pm

Здравейте!Много бих искала да гледам турският сериал "Gonulcelen" - "Пленителката на сърца".До 48 епизод го гледах,но за съжаление останалите серии не можах да открия с български субтитри или пък само някои части от сериите.Моля ви,ако е възможно и последните серии(от 49 до 56 епизод)да качите в някои от сайтовете.Предварително благодаря!
darina
новак
новак

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Юли 31, 2012 9:08 am

хай:
Хайде и аз да се мЕтна тук срамежливко:
На мен ми се иска да гледаааам ... срамежливко:

Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот becholina » Вто Юли 31, 2012 10:29 am

kris_run написа:
хай:
Хайде и аз да се мЕтна тук срамежливко:
На мен ми се иска да гледаааам ... срамежливко:

обичам те: Как не мога да се сетя, защо ли ти се гледа този филм 1101159Mwmr68QF.gif док1: [laughing5.gif]
Изображение
Изображение
Аватар
becholina
ОТЗ
ОТЗ

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Филми - Турция