ASI-BG.COM • Виж темата - Aşk ve Ceza - 10 / Любов и наказание

Aşk ve Ceza - 10 / Любов и наказание

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Re: Aşk ve Ceza - 10 / Любов и наказание

Мнениеот vensvi » Чет Ное 11, 2010 9:35 am

Добро утро,благодаря ви за кафето и момчето [kalp.gif] и от мен прекрасен и спорен ден!Царинка,дано се оправиш бързо [kalp.gif] [kalp.gif] [kalp.gif] Честит имен ден на всички именици [koshnitsa.gif] ,и на всички нас честит Свети Мина [141.gif] [141.gif] [141.gif]
Последна промяна vensvi на Чет Ное 11, 2010 9:43 am, променена общо 1 път
ИзображениеИзображение
Аватар
vensvi
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот bibisita » Чет Ное 11, 2010 9:37 am

Добро утро и от мен.
Взимам тази сутрин и кафето и момчето.
Благодаря! [vrwt1s.jpg]
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот jeny78 » Чет Ное 11, 2010 10:07 am

Царинка не се притеснявай за Саваш и Ясемин.Тяхната исторя ще се точи поне още няколко месеца.Бързичко се оправяй и си идвай при нас.
[11363_980.GIF] [11363_980.GIF] [11363_980.GIF]
Изображение
jeny78
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот frenkibobi » Чет Ное 11, 2010 10:12 am

Добро утро и от мен! Царина , пожелавам ти бързо оздравяване , знам колко е неприятно да лежиш в болница , но се надявам времето да мине бързо, а и щом имаш нет , значи Саваш ще бъде неотлъчно до теб!
Изображение

Не можеш да определиш среща на вятъра , но можеш да оставиш прозореца отворен!
Аватар
frenkibobi
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот tsarinna » Чет Ное 11, 2010 10:41 am

Благодаря ви момичета, и аз много се радвам, че хванах нет и до неделя ще съм на линия, но от понеделник вече - не, докато стана отново човек. Надявам се да е за няколко дни само! А аз нали ви казах, че Саваш ще е при мен заради операцията и няма да има епизод! Няма време да се занимава сега със снимки, ще са погрижи първо за мен, защото каза, че само аз защитавам неговата любима и в знак на благодарност - ще стои до мен докато се възстановя и отново съм на линия, за да я пазя! Но дори и да успее да заснемат епизода, каза че няма да го излъчат, докато аз не мога да гледам! [happy0195.gif] [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

На човек му отнема една минута да хлътне по някой, един час да хареса някой и един ден да се влюби в някой - но и един живот не стига, за да забрави някой.
Аватар
tsarinna
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот mariya.1942 » Чет Ное 11, 2010 4:50 pm

[480.gif] Царина, радвам се, че имаш нет в болницата и Саваш ще ти дава сили и ще те разведрява. Успешна операция и скорошно завръщане сред лудницата от почитателки на Саваш. [vrwt1s.jpg] [gdance.gif] [2dgq0jo.jpg]
Image
Аватар
mariya.1942
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот iva81 » Чет Ное 11, 2010 7:35 pm

Царинка, [236.gif] [236.gif] [236.gif] [236.gif] Да се оправяш бързо и да се мащаш от там. Нета е един голям плюс..........., а и ние няма да бараме момчето докато на теб ти е необходим [yahoo_36.gif]
Изображение
Изображение
"Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати... Те се усещат в сърцето" Хелън Келър

http://www.youtube.com/watch?v=jxoTXdA1K7g -
Аватар
iva81
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот kiki » Чет Ное 11, 2010 7:42 pm

Привет, момичета! Тези дни нямам никакво време за форума, но сега ще ви изчета с удоволствие.
Царина, желая ти бързо оздравяване! [236.gif] [236.gif] [236.gif]
Изображение
Аватар
kiki
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bruja_piruja » Чет Ное 11, 2010 8:45 pm

Здравейте дами!
Царина, и от мен успешна операция, нека всичко бъде наред и скорошно завръщане сред нас, че да кръстосваме шпаги кой крив, кой прав... [107.gif] [11363_980.GIF]
Изображение
http://www.youtube.com/watch?v=gR6fmU3W1BI&NR=1
Всичко в живота може да се постигне, но по-някога не си струва
Аватар
bruja_piruja
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот ИваХрис » Чет Ное 11, 2010 8:50 pm

Царина,стискаме ти палци!Вярвам че всичко ще е наред [vrwt1s.jpg]
Изображение
Аватар
ИваХрис
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот tsarinna » Чет Ное 11, 2010 10:24 pm

Обичам ви, момичета! [kalp.gif] Благодаря за подкрепата! [236.gif] Тази вечер съм на клипчета, но обещавам да правя и гифчета! [iconmelek.gif]

http://www.youtube.com/watch?v=7E1z4jxpeHo
http://www.youtube.com/watch?v=BEwpZ12SHzQ
http://www.youtube.com/watch?v=MaJmXtjpiJU

На човек му отнема една минута да хлътне по някой, един час да хареса някой и един ден да се влюби в някой - но и един живот не стига, за да забрави някой.
Аватар
tsarinna
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот margerita » Чет Ное 11, 2010 11:10 pm

Царинче, стискам палци и аз за бързо оздравяване и всичко да е наред. [236.gif]

Да, забравих да кажа добър вечер, или май по-скоро е време за лека нощ. [happy0195.gif]
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Чет Ное 11, 2010 11:30 pm

Добра вечер ЛиН-ки [canim.gif]
Влизам в къщата и гледам - няма никой [87.gif] Надникнах във форума на руските девушки и изчетох превода на част от последния епизод - края, браво на момичетата.
Та в ресторанта наш Савашчо пак й дума на Стрина колко я обича и я уверява, че ако е до него и му вярва, ще се пребори с цял Ван и всичко ще сложи в ред [uc.gif] Стрина му открехна, че е била вечерта на кея, дето са се срещнали за първи път (спомена й), ама пропусна да му каже къде се закотви след кея [difus_ubriachi.gif] , кой я бараше по ръчичката и изобщо за леглото предната вечер в Пелинката и последващата намеса на явилата се Самарянка, та Омерчо да я събуди в нейното легло. За това - ни дума, ни вопъл, ни стон. И в колата му се кипреше (чудех се защо го тресна гальовно по главата с чантата), а то било, че наново се е влюбила и сърцето и е заподскачало, да бе вервам й [difus_yes.gif] С една дума - идилия [vrwt1s.jpg] [vrwt1s.jpg] [vrwt1s.jpg] Няма истерии, няма муцки - напротив, тя го пришпори да иде да види какво става след обаждането на Ешреф. Ама нашия нали е джентълмен и влюбен, та реши да я изпрати и да види Омерчо, даже и да е заспал, та чак и му врътна песничка за лека нощ [434.gif] та му заби слух и съвсем го разсъни.
За снаипериста - NO COMMENТ! Еее..., цели две седмици дано му омръзне да клечи пред къщата [301.gif]
Та момичета, имаме време да развием сценария, та от драма да сътворим трагикокомедия [232.gif]
В колата Изображение на кея Изображение за Пелинката Изображение
За "спокойна нощ" ви предлагам компанията на ей този мъж [newsm10.gif]Изображение [hearts.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот vania_e » Пет Ное 12, 2010 2:04 am

ask ve ceza - savas & yasemin

http://www.youtube.com/watch?v=BEwpZ12SHzQ

Изображение
Аватар
vania_e
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пет Ное 12, 2010 10:06 am

Добро утро, дами [11363_980.GIF]
Хайде, по кафенце в компанията на ИзображениеИзображение и спорен петъчен ден [kalp.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот vensvi » Пет Ное 12, 2010 10:10 am

Добро утро,благодаря за кафето и компанията [kalp.gif] [kalp.gif] прекрасен ден [107.gif] [107.gif]
ИзображениеИзображение
Аватар
vensvi
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот jeny78 » Пет Ное 12, 2010 10:12 am

Добро утро Савашки.
То вече май клони към предиобед ама аз все пак ще ви почерпя с кафе [6292_339.GIF] [6292_339.GIF] [6292_339.GIF] [6292_339.GIF]
Днес е един прекрасен петъчен ден ,а май и ще бъде последван от още по-прекрасен уикенд [464.gif] така ,че аз съм се настроила на вълна почивка от сега.
Ето няколоко супер готини песни
http://www.youtube.com/watch?v=ZpDQJnI4OhU
http://www.youtube.com/watch?v=1LgkuPfcN3c
http://www.youtube.com/watch?v=3a7cHPy04s8
И все пак понеже това е темата на ЛиН ще ви пусна моята най ама най любима песен заедно със Саваш и Ясемин
http://www.youtube.com/watch?v=XvV_ZmHT_3M

Петан мила смяла съм се с глас на думите ти,че Ясемин треснала гальовно Саваш с чанта по главата.Много е гальовна няма спор [icon_mbounce.gif] .Горкия сигурно мозъка му се размъти от удара.
Другото което искам да искоментирам е за вечерта когато Ясемин се засече с Явуз в бара.Мен ми се стори,че на Ясемин и стана малко неудобно от него и си дръпна доста бързо ръката той като я докосна.И си мисля,че даже и Пелин да не се беше намесила Жасминка нямаше да се отреже дотолкова,че да тръгне с Явуз.Предния път като се събуди в леглото на Пелин наистина много се беше насмукала и ставаше за реклама която гласи "МОЛЯ НЕ ПРЕКАЛЯВАЙТЕ С АЛКОХОЛА ,ЗАЩОТО ЩЕ ИЗГЛЕЖДАТЕ ТАКА.А ТОВА НЕ Е ХУБАВА ГЛЕДКА НАЛИ?".Но сега чесно казано просто си цуцаше ускинце прост ,за да мори стреса.
Изображение
jeny78
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот dial » Пет Ное 12, 2010 10:21 am

Добро утро момичета !
Царина успешна и лека операция от мен ,пожелавам да се въстановиш бързо след нея ,
отнасно любовта между Саваш и стрина не вярвам някой да е против просто избора на артистка е сбъркан
Нургюл като лице я харесвам но в момента в който си отвори устата всичко свършва , гледах я в сериала Езо там найстина играеше добре но образа на геройнята й си пасваше с нейния темперамент ,мимики , жестове абе с две думи тази роля нйкоя друга артистка не можеше да я изиграе по -добре от нея,
единствената грешката на екипа подбирал геройте е избора на стрина , в предишния сериал до Мурат(демир) имаше много нежна артистка с която си пасваха много , бяха го нарекли актьора който играе с очи е тук Норгюл не го предразполага за такава игра и с този сериал Мурат стъпва не с крачка напред ,а на зад
Чичек играе много добре в първия сезон през повечето време плачеше - това са най-трудните сцени за изиграване , коментирате погледа й- прекрасно изигран само добър актьор би го изиграл толкова добре
Шахнурката показва добра игра , Явуз си е точно в целта добре играе образа му си пасва с образа на загадъчност и потайност , Баш Агата добре го дава , Мехмед си го докарва на леке
с две думи всички освен стрина си са на място това е причината да не възприемам любовта им тя не може да изиграе нежните моменти така , че да те грабнат и да си кажиш да тук има любов
хубав петък на всички !
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот n_nati » Пет Ное 12, 2010 10:38 am

[464.gif] Здравейте ,банда! Гледам, че кафето вече си го [de-87.gif] пиинахме и сега остава да се потрудим. Царинка, лично на мен ще ми липсваш. Желая [newsm10.gif] ти всичко да мине добре и да се завърнеш час по-скоро, жива и здрава при нас! Обожавам петък ! [gdance.gif] Чакат ни два дни почивка!Няма да правя никакви коментари. Само търпеливо [kz2vx9.gif] чакам преводите на филма! А на вас ви пожелавам спорен и спокоен ден! [141.gif] [141.gif] [141.gif]
Аватар
n_nati
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот tsarinna » Пет Ное 12, 2010 11:28 am

Привет, момичета! [464.gif]

И днес се вредих за малко в нета докато не се е разпаднал! Благодаря на всички! И вие ще ми липсвате другата седмица, но се надявам да не е за повече!
И една молба [happy0195.gif] , тъй като ще ме няма да защитавам стринка ви,а съм обещала на Саваш, малко я оставете на мира докато събера сили и пак ще кръстосваме щпаги! Аз я харесвам/от втори сезон най-вече/, не мисля че Мурат връща назад с тоя дует, играе го много добре влюбен и различно влюбен от другия сериал/не ги сравнявам и не бива да се сравняват по принцип, като цяло са абсолютно различни/, харесвам и образа Ясемин и играта на Нургюл, но да не изпадам в подробности. Относно Мурат като Саваш - това е един вече по зрял Мурат, по мъжествен, по секси и един по романтичен Саваш, по всеотдаен,любвеобилен!
Но по принцип за мен в този сериал няма слаба актьорска игра! А от втори сезон и страхотни сценаристи и оператори! Най-накрая спряха да подскачат камерите! [laie67dgirltv7.gif] За да ги нищим и спорим, значи добре сасисвършили работата целия екип.
На всички приятни почивни дни! [hearts.gif]

Аватар
tsarinna
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Архив